Het Women in Retail & Consumer netwerk richt zich op vrouwen in boardlevel- en (senior) managementposities, met name werkzaam in (general) management, finance, en tax posities binnen het Retail & Consumer segment. Doel van het netwerk is de leden gelegenheid te bieden hun netwerk te vergroten en elkaar op professioneel vlak te inspireren.
Events worden georganiseerd met een frequentie van twee keer per jaar en zijn alleen op uitnodiging te bezoeken. Elk event heeft drie pijlers:
Wij horen van de deelnemers terug dat deze combinatie de events op meerdere manieren de moeite waard maken; de waardering voor de events ligt hoog!
Ben je geïnteresseerd in Women in R&C? Neem dan contact op met Petra Robben.
Bekijk hier de aftermovie van PwC's Women in Retail & Consumer netwerkevent dat plaatsvond op 15 februari 2018. Ben jij er de volgende keer ook bij?