
Het beheersen van risico’s rondom financiële modellen krijgt steeds meer aandacht. Banken en aanbestedende partijen vragen steeds vaker om business case modellen die door een onafhankelijke auditor getoetst zijn. Ook in de jaarrekeningcontrole wordt men zich steeds meer bewust van de risico’s van het steunen op modellen die door de organisatie opgesteld zijn. Modellen in deze context zijn niet alleen spreadsheets, maar ook queries op databases, programmacode in programmeertalen als Visual Basic, C++, of specialistische software als ACL, IDEA, SAS of SPSS.
U wordt wegwijs gemaakt in drie soorten integriteit van een financieel model: economische, technische en data integriteit. Zo kunt u vaststellen of op een model gesteund kan worden (Model Assurance), wat de risico’s zijn van toekomstig gebruik van het model (Model Control) en hoe een model verbeterd kan worden (Model Remediation).
Een training voor modelontwikkelaars, model reviewers, operational riskofficers, internal auditors en financial auditors die steunen op modellen.
Het trainingsprogramma, tijdstip en locatie kan in overleg met u worden vastgesteld.
Het trainingsprogramma, tijdstip en locatie kan in overleg met u worden vastgesteld.
Op bais van uw wensen ten aanzien van de training, maken wij een offertevoorstel
U kunt meer informatie opvragen over deze inhousetraining en uw wensen kenbaar maken. Wij nemen dan op korte termijn contact met u op om deze training voor u op maat te maken.
Het trainingsprogramma, tijdstip en locatie kan in overleg met u worden vastgesteld.