
De ‘cure-‘ en de ‘care-sector’ zijn beiden volop in beweging. De ‘cure-markt’ wordt geconfronteerd met de invoering van integrale tarieven, de uitbreiding van het B-segment, een overgangsregime voor kapitaalslasten, de doorontwikkeling van de DBC-systematiek en de invoering daarvan binnen GGZ- en revalidatie-instellingen. ‘Care-organisaties’ hebben te maken met de invoering van zorgzwaartepakketten, het werken met integrale tarieven, de overgang van activiteiten naar de WMO en de doorontwikkeling van de productieregistratie. Daarnaast heeft de kredietcrisis duidelijke invloed op beide typen zorginstellingen, bijvoorbeeld ten aanzien van (her)financiering, de borging van leningen en de werkkapitaalbehoefte.
Deze korte training zet de belangrijkste ontwikkelingen op een rij. We behandelen actualiteiten op het gebied van belangrijke strategische thema’s, zoals marktwerking, zorg en vastgoed, de nu actuele kredietcrisis en actualiteiten jaarverslaggeving. We wisselen best practices met elkaar uit en gaan in op actuele ontwikkelingen en de gevolgen daarvan voor uw zorgorganisatie.
Een training voor het (financieel) management van zorginstellingen.
Deze training duurt 1 dagdeel.
Door het volgen van deze training krijgen accountants en registercontrollers 4 PE punten. Wij zullen u een certificaat verstrekken na afloop van de training.
Op basis van uw wensen ten aanzien van de training, maken wij een offertevoorstel.
U kunt meer informatie opvragen over deze inhouse training en uw wensen kenbaar maken. Wij nemen dan op korte termijn contact met u op om deze cursus voor u op maat te maken.