
Bij dezen nodigen wij u van harte uit voor ons jaarlijkse Hot topics treasury seminar. Het is inmiddels duidelijk dat de financiële crisis via nieuwe wet- en regelgeving de agenda van de treasurer nadrukkelijk begint te raken. Daarom willen we hier tijdens dit seminar aandacht aan besteden door het behandelen van thema’s als EMIR, (lease-) accounting, striktere belastingwetgeving, SEPA en de toekomst van het bankenlandschap.
Er spelen echter nog meer ‘hot topics’ binnen treasury waarover wij u graag op de hoogte brengen. Zo wordt er momenteel veelvuldig gespeculeerd over de toekomst van de euro en rijst de vraag of we ons hier echt op moeten voorbereiden. Daarnaast blijft er veel aandacht voor commodity risk management door de hoge volatiliteit op deze markten. Andere actuele thema’s die in onze workshops aan de orde komen zijn schuldfinanciering op de kapitaalmarkt voor corporates en de discussie rondom basis spreads in de waardering van derivaten.
De workshops zullen worden voorafgegaan door een plenaire presentatie verzorgd door onze gastspreker Albert Hollema (Group Treasurer van VimpelCom).
Het opzetten van een Group Treasury functie ‘from scratch’; veel te doen maar waar te beginnen?
VimpelCom, een Russisch telecombedrijf, heeft in 2010 haar hoofdkantoorfunctie verplaatst van Moskou naar Amsterdam. Als gevolg van een significante acquisitie was het de taak van de Group Treasurer om in korte tijd en met relatief weinig mankracht een Group Treasury functie op te zetten, inclusief de coördinatie van vijf Regional Treasury Centres in Rome, Caïro, Moskou, Kiev en Parijs. Een project dat vele uitdagingen, maar ook leerpunten kent.
Kortom, er is weer voldoende gaande binnen treasury om een interessant en informatief programma voor u samen te stellen!
Zoals gebruikelijk kunt u zelf uw drie keuzes voor de workshop aan ons doorgeven. Dit kan door middel van het inschrijfformulier.
Is uw cash management structuur nog van deze tijd? Om hierachter te komen, kunt u een vragenlijst invullen. Indien gewenst kunnen we de resultaten met u bespreken in een persoonlijk gesprek
Treasurers, treasury controllers, cash managers, risk managers en andere geïnteresseerden.
Klik op onderstaande workshops om in te zoomen.
| 12:30 | Ontvangst met 'walking lunch' |
| 13:30 | Welkom |
| Pieter Veuger – Partner PwC | |
| 13:40 | Gastspreker |
| Albert Hollema – Group Treasurer VimpelCom | |
| 14:10 | Koffie pauze |
| 14:30 | Workshop 1 naar keuze |
| 15:15 | Koffie pauze |
| 15:30 | Workshop 2 naar keuze |
| 16:15 | Koffie pauze |
| 16:30 | Workshop 3 naar keuze |
| 17:15 | Borrel |
Aan het eind van dit seminar kunnen wij u van een certificaat voorzien ten behoeve van permenente educatie. Dit seminar kwalificeert zich voor 2 PE punten.
Er zijn geen kosten verbonden aan dit seminar.